• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Grupa I – 18

Witajcie we wtorek!

Ziemia już jutro ma swój dzień! Wyprawimy jej wspaniałą imprezkę 

1. Przygotuj razem z mamusią/tatusiem wyjątkowy strój, biżuterię lub chociaż element garderoby na „Dzień Ziemi”. Wykorzystajcie surowce wtórne – rurki po papierze toaletowym, gazety, słomki do napojów, itp. Użyjcie wyobraźni 🙂

2) Posłuchaj piosenki Zozi: „Świat w naszych rękach”.
Do środy spróbuj nauczyć się refrenu:
„Cały świat jest w naszych rękach
Właśnie o tym ta piosenka
Możesz dbać o cały świat
Chociaż masz niewiele lat”

 

3) Czy hodujecie w domu roślinki/kwiaty? Jeśli tak – przy pomocy osoby dorosłej wykonaj czynności pielęgnacyjne tj. zraszanie, podlewanie. Możecie też założyć własną hodowlę szczypiorku z cebuli, wystarczy słoiczek/wazonik, woda i cebulka.

Skip to content