• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Grupa VI – 36

  1. Posłuchajcie piosenki i spróbujcie zaśpiewać „ Nasze emocje”

 

  1. Zabawa „Dokończ zdanie”

– Jestem zły gdy …

– Cieszę się gdy …

– Jestem smutny gdy …

– Jestem zdziwiony gdy …

  1. Zabawa ruchowa „Podróż do krainy: złości, radości i smutku”.

Dziecko wsiada do pociągu  i jedzie do krainy złości, tutaj ludzie chodzą obrażeni, są źli i zagniewani, tupią nogami, zaciskają dłonie w pięści i krzyczą. Następnie pociąg rusza dalej i zatrzymuje się w krainie smutku. Tutaj ludzie chodzą markotni, płaczą, Na końcu pociąg rusza do krainy radości, gdzie ludzie są zawsze uśmiechnięci, życzliwi i pomocni wobec siebie, witają się z nami serdecznie.

  1. Spróbujcie wykonać takie pacynki:

https://pracaplastyczna.pl/index.php/rodzina-emocje/1515-emocje-radosc-smutek-zlosc-strach

Skip to content