• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Grupa II – 64

1.„Wietrzyk i wicher” – ćwiczenia oddechowe. Dziecko bierze wdech nosem a wydech robi ustami. Gdy wieje wicher wypuszcza z całych sił powietrze ustami na głosce sz. Gdy wieje wietrzyk natężenie wydechu jest mniejsze i dziecko swobodnie wydycha powietrze ustami na głosce sz. Należy zwrócić uwagę na nabieranie powietrza nosem i wypuszczanie ustami.

2. Słuchanie piosenki o zjawiskach atmosferycznych.

  1. Słuchanie opowiadania „Słońce i wiatr”.

  1. „Latawiec” – praca z obrazkami. Poproś dziecko aby ułożyło obrazki w odpowiedniej kolejności. Niech spróbuje opowiedzieć po kolei historię latawca i chłopca.
  1. Kolorowanka
Skip to content