• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Język angielski – 1

Dzień dobry!
Słowa związane z Wielkanocą: Easter egg, Easter basket, Easter bunny
Zabawy:
Which one is missing? – rozkładamy karty obrazkowe dotyczące Wielkanocy na dywanie.
Dziecko zamyka oczy.
R: close your eyes. Abracadabra, abracadabra, one, two, three.. open your eyes. Which one is missing?
Zadaniem dziecka jest odgadnięcie jakiego obrazka brakuje.
   Magic eye – rozkładamy karty obrazkowe na dywanie. Nazywamy wszystkie słowa po kolei. Następnie odwracamy do dołu jedną kartę i ponownie nazywamy wszystkie obrazki związane z Wielkanocą razem z tą zasłoniętą. Potem znowu odwracamy drugą kartę i znowu nazywamy wszystkie karty razem z dwoma odwróconymi. Potem odwracamy trzecią, czwartą, itd. Dzieci próbują zapamiętać wszystkie odwrócone obrazki.
Karta pracy do zrobienia z pomocą rodziców
Skip to content