• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole online- grupa IV-5

Witajcie drogie Dzieci ! Dzisiaj zaczniemy nieco inaczej. Oto pierwsze zadanie dla Was:

  1. Ułóż puzzle

Drodzy rodzice obrazek jest do pokolorowania i rozcięcia na części. Następnie układamy obrazek na czystej kartce papieru w taki sposób aby powstał ptaszek.

  1. Pogodne ćwiczenia W PODSKOKACH | RYTMIKA DLA DZIECI

https://www.youtube.com/watch?v=cGOK6AcTLZE

Powyżej prezentuję link do krótkiej rozgrzewki. Drogi rodzicu włącz swojemu dziecku powyższy link. Zachęcamy dzieci do wspólnej zabawy.

  1. Zadanie plastyczne „Pierwsze oznaki wiosny”

Wiemy, że święta wielkanocne już się zakończyły i mamy do Was prośbę. Wykonajcie pracę plastyczną  na powyższy temat w dowolnej formie. Narysujcie, namalujcie, wytnijcie, pokolorujcie, zróbcie tak jak macie ochotę pracę plastyczną. Najważniejsze, że będziecie ćwiczyć rączkę i swoją kreatywność. Pamiętajcie, każda praca jest piękna zrobiona przez Was 🙂 Poznaliśmy pierwsze kwiaty, które pojawiają się wiosną. Na pewno pamiętacie. Znacie również ptaki, które teraz możemy zaobserwować. Pojawiają się również pierwsze zielone pąki na drzewach. Sami zdecydujcie co chcecie przedstawić i do dzieła! Oto kilka pomysłów ( wcale nie musicie się nimi sugerować):

  1. Moja propozycja na dziś to spacer na świeżym powietrzu wraz z rodzicami. Możecie zabrać hulajnogę, rower, psa i dobry humor. Pamiętajcie bawcie się dobrze i obserwujcie przyrodę. U mnie w parku już zabawa ruchowa „Wspólny spacer”. Widać i słychać dzięcioły i mnóstwo kosów. Rozglądajcie się wokół siebie bo możecie wiele odkryć.

 

  1. Po spacerze zapraszamy Was do posłuchania bajki. „Lisek Niedbaluszek”

 

Skip to content