• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Język angielski – 3

Dzień dobry dzieci, zacznijmy od słowniczka obrazkowego i małej powtórki w celu przypomnienia już poznanych części ciała 🙂
Teraz pora na piosenkę
Przykładowe zabawy:
  1. Miganie obrazka – Rodzic pokazuje dziecku szybko flashcards i chowa. Zadaniem dziecka jest odgadnięcie co widzi na obrazku
  2. Magic eye – rozkładamy flashcards na dywanie. Nazywamy wszystkie rzeczy po kolei. Następnie odwracamy do dołu jedną kartę i ponownie nazywamy wszystkie karty razem z tą zasłoniętą. Potem znowu odwracamy drugą kartę i znowu nazywamy wszystkie karty razem z dwoma odwróconymi. Potem odwracamy trzecią, czwartą, itd. Dziecko cieszy się, że potrafi nazwać wszystkie nawet tego nie widząc.
Na koniec wykonaj kartę pracy – my body 2 ( nazwij, policz i pokoloruj części ciała)
Skip to content