Grupa I

Grupa „maluszków” liczy 25 dzieci, w tym 12 dziewczynek i 13 chłopców. Z dziećmi pracują panie mgr Joanna Giernalczyk i mgr Magdalena Trybuła.

Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy takie formy aktywności dzieci jak: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną.

Dużą radość dzieciom sprawiają zabawy ruchowe oraz zabawy kołowe ze śpiewem. Przedszkolaki chętnie uczestniczą w zajęciach muzyczno – ruchowych, w czasie których mogą rozwijać swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz ekspresję ruchową. Powodzeniem cieszą się także zajęcia plastyczne, podczas których maluszki rozwijają sprawność manualną, wyobraźnię twórczą, wykazują się swoimi pomysłami i kreatywnością.

Każdy dzień stanowi podstawę do wzbogacania wiadomości, zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.