Grupa V – Króliczki

Jesteśmy już  Starszymi ŚREDNIAKAMI!!!:)) Mamy 5 lat i przed nami nowe wyzwania i wiele ciekawych zabaw i zadań, do których mamy moc energii.
Wychowawcami  grupy II są pani Paulinka i pani Basia. W naszej grupie mamy 12 dziewczynek : Ada, Laura, Julia, Lena, Maria, Zuzia, Michalina, Nel, Maria, Amelia, Maja, Małgosia i 12 chłopców: Maks, Mieszko, Jan, Filip,  Aleksander, Tymon, Bruno, Wojtek,  Franek, Jakub, Jan i Oleksandr.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.   Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzać wiedzę , rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „Supersmyki” . Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.