Grupa VII

Jesteśmy grupą dzieci 4,5-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością.  Jesteśmy weseli i ciekawymi świata dzieciakami. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Tworzymy zgraną grupę, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają rysować, malować, ich  prace są pomysłowe i barwne.  Dzieci chętnie uczestniczą we wszystkich działaniach proponowanych przez panie. Podczas zajęć poznajemy litery, uczymy się wierszy, piosenek. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej  lub bajek.

Nauka i zabawa sprawia nam masę przyjemności, co cieszy zarówno Panie, jak i Rodziców.