Grupa VIII

Grupa VIII to dzieci 6-letnie. Wychowawcami grupy są: mgr Urszula Frąszczak oraz mgr Renata Jankowska.

W grupie jest 9 dziewczynek i 9 chłopców. To najstarsza grupa w przedszkolu. Większość dzieci  uczęszcza do naszej placówki już czwarty rok.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć.

Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój i radosne dzieciństwo. Każde dziecko jest jednakowo ważne, kochane i szanowane. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i cyfr. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają tegorocznym wyzwaniom a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał dzieciom radość a na ich twarzach był zawsze widoczny uśmiech.