Grupa II

Grupa II składa się z dzieci 3 i 4 letnich, które niedawno po raz pierwszy zawitały do naszego przedszkola.
Pracują tutaj dwie nauczycielki mgr Anna Ukleja i Aneta Lis, pomaga im Pani Elżbieta Kmiecik.
Dzieci z naszej grupy chętnie uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach, podczas których starają się skupić uwagę, aby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczą się przestrzegania ustalonych zasad, współpracy, działania w grupie oraz samodzielności. Każdego dnia nawiązują nowe przyjaźnie, a także śpiewają, tańczą, rysują czy malują. Nie zapominają również dbać o naszą salę sprzątając zabawki. Dzieci bardzo lubią zabawy na przedszkolnym placu zabaw oraz spacery na świeżym powietrzu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami wspólnej nauki i zabawy odpoczywają słuchając kołysanek.