Grupa IV

Grupa IV prowadzona jest przez Panie: mgr Patrycję Ogrodowczyk i mgr Joannę Binek. Liczy sobie 25 wychowanków. W skład grupy wchodzi 12 chłopców: Olek, Olek, Dominik, Konrad, Ksawery, Dorian, Julian, Eryk, Czarek, Natan, Borys i Adam  i 13 dziewczynek: Nel, Hania, Bogna, Julia, Kasia, Emilia, Martynka, Michalinka, Mia, Iga, Amelka, Lenka i Amelka.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw.  Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz pobytem na świeżym powietrzu dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości dzieci z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.