• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

VI Konkurs Wokalny „Piosenka z mojego przedszkola”

Dnia 22.03.2018 r. odbył się VI Konkurs Wokalny „Piosenka z mojego przedszkola” dla dzieci z ostrowskich przedszkoli zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 10 im. „Kubusia Puchatka” i wspierany przez Ostrowskie Centrum Kultury, Urząd Miejski oraz piekarnię Mima.
W tym roku  w konkursie brało udział 60 przedszkolaków z różnych placówek, a piosenki które wykonali uczestnicy były  na bardzo wysokim poziomie. Dzieci oceniało profesjonalne jury, w skład którego w tym roku wchodzili:
– Izabela Michalska – nauczyciel rytmiki z Państwowej Szkoły Muzycznej w Ostrowie Wielkopolskim, muzyk, akompaniator;
– Anna Pyszel – absolwent Szkoły Muzycznej w Ostrowie Wielkopolskim na wydziale skrzypiec, uczestnik cyklicznych spotkań pt. „Wieczór dla duszy”;
– Przedstawiciel Urzędu Miejskiego kierownik Wydziału Edukacji Pani Krystyna Pichet oraz dyrektor Publicznego Przedszkola nr 10 im. „Kubusia Puchatka” Natalia Jura.
Każdy z uczestników otrzymał piękne upominki oraz przyznano trzy wyróżnienia dla przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 7 im. Bratek, Publicznego Przedszkola Nr 15 i Niepublicznego Przedszkola „Sowy i sówki”.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Skip to content