• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Konkurs plastyczny „Wielkanocne zwierzątko”

Wielkanocny nastrój zapanował już w naszym przedszkolu. Wszystko to, za sprawą organizacji kolejnej edycji świątecznego konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców ,pt.: „Wielkanocne zwierzątko”. Pomysłodawczyniami konkursu od szeregu lat są nauczycielki: Lucyna Kraska i Izabela Starkiewicz. Tradycyjnie, do udziału zaproszeni zostali rodzice wraz z dziećmi, aby w ten sposób, razem przyspieszyć wspólne przeżywanie świątecznej atmosfery. Tegoroczny konkurs, miał formę  pracy przestrzennej z wykorzystaniem szczególnie takiego materiału, jak:siano, słoma. Na konkurs jak zwykle napłynęła bardzo duża ilość prac. Rodzice wykazali się ogromną wyobraźnią, talentem, inwencją twórczą, chęcią do podejmowania nowych wyzwań, natomiast dzieci, nie szczędziły radości ze wspólnej zabawy. Wszystkich uczestników konkursu nagrodzono upominkami i dyplomami.
Pokonkursowa wystawa prac, zdobi hol główny przedszkola i stanowi niepowtarzalną świąteczną dekorację. Idea naszych konkursów, stanowi przykład skutecznej integracji przedszkola z rodzicami. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za udział i gratulujemy !

Skip to content