• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Festyn rodzinny 2018

Festyn rodzinny dobiegł końca. Tym razem odbył się on na terenie Zielonej Laguny, nad zalewem Piaski-Szczygliczka. Wiele osób zdecydowało się spędzić te piękne, piątkowe popołudnie razem z nami, co bardzo nas cieszy. Podczas festynu dzieci mogły aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, brały udział m.in.: w malowaniu twarzy, loterii fantowej, kawiarence, bawiły się na zamkach dmuchanych, jeździły na kucykach. Dzięki uprzejmości służb: Policji i Straży Pożarnej przedszkolaki mogły z bliska zobaczyć, a nawet usiąść w pojazdach uprzywilejowanych.
Impreza nie mogłaby odbyć się bez ogromnego zaangażowania Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!
Wszystkim Dzieciom i Rodzicom dziękujemy przede wszystkim za wspaniałą zabawę!

Skip to content