• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE oraz Teatr Puszek

Witajcie Kochani!
Na naszej stronie internetowej ruszyła już zakładka PRZEDSZKOLE ONLINE. Wychowawczynie poszczególnych grup przygotowały dla naszych Przedszkolaków ciekawe propozycje zabaw.
Zapraszamy również wszystkich na kutnowski Teatr Puszek „Zając Chwalipięta”. Dzisiaj o godzinie 18:05.

Przesyłamy link do wydarzenia:

Zając Chwalipięta – Teatr Puszek

Tym razem kutnowski Teatr Puszek i "Zając Chwalipięta" ? pokażą Wam, że niezbyt mądrze jest się przechwalać! ? Zaznacz opcję ⭐ "Otrzymaj przypomnienie" ✅ i podaj dalej ten link! ?✌ ? Retransmisja spektaklu rozpocznie się automatycznie tutaj w czwartek o godz. 18:05!52. premiera Teatru Puszek / 18 marca 2016 / Centrum Teatru Muzyki i Tańca w KutniePrzenosimy aktywność do sieci! #kulturaonline #zostańwdomu ?

Opublikowany przez Kutnowski Dom Kultury Środa, 25 marca 2020

 

Skip to content