• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Grupa VIII – 7

Dzień dobry, dzień zaczynamy od ćwiczeń ruchowych z Pipi i Myszką Minnie

https://www.youtube.com/watch?v=H0I1BRT3N7M

Teraz czas wykonać kartę pracy:
Na koniec pora na zabawę z waszymi domownikami „Kto zbierze najwięcej pisanek. Waszym zadaniem jest wyciąć z dołączonego szablonu pisanki, a następnie ozdobić je według własnego uznania, to do was należy decyzja ile pisanek wykonacie. Gdy już to zrobicie dzielicie je między wszystkich uczestników zabawy i po kolei chowacie w różne miejsca w domu, tak żeby reszta osób nie wiedziała gdzie. Zabawa zaczyna się, gdy wszystkie pisanki będą schowane, a wy możecie zacząć szukać, wygrywa ten kto zbierze ich jak najwięcej, jednak nie wolno zbierać pisanek, które schowacie sami.

Skip to content