Informacja dotycząca dyżuru wakacyjnego

UWAGA RODZICE!

Informujemy, że Przedszkole nr 10 Kubuś Puchatek pełni dyżur wakacyjny w lipcu 2020 r.

Prosimy o zgłaszanie dzieci na dyżur drogą mailową na adres: kubuspuchatek15@vp.pl

W mailu prosimy podać: imię nazwisko dziecka, grupę;  bądź nr przedszkola w przypadku zapisu dziecka z innej  placówki.    W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo informację potwierdzającą zapis na dyżur.

Nie przyjmujemy zgłoszeń na dyżur wakacyjny telefonicznie.  Prosimy o zrozumienie trudnej sytuacji.

Od  14 kwietnia do 23 kwietnia 2020 r. przyjmujemy zapisy do naszego przedszkola,
w miarę posiadanych miejsc.

Od 24 kwietnia do 30 kwietnia – jeśli będą jeszcze wolne miejsca – zapisujemy dzieci
z innych placówek.

W sprawie zapisu na dyżur wakacyjny do innych przedszkoli prosimy kontaktować się z wybranym przedszkolem po wcześniejszym sprawdzeniu terminu i organizacji zapisów na stronie internetowej w danej placówce.

Pozostałe ostrowskie przedszkola pełnią dyżur następująco:

LIPIEC : 2, 3, 6, 10, 14, 15

SIERPIEŃ : 11, 12, 13, 16, 17