• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Przedszkole ONLINE – Grupa VIII – Język angielski – 4

Dzień dobry 🙂

1. Zaśpiewajmy razem piosenkę:

2. Poćwiczmy słownictwo w języku angielskim:

3. Karta pracy – policz i połącz:

4. Połącz słowa z obrazkami i pokoloruj:

5. Jeszcze jedna propozycja zabawy.
TOWER- na utrwalenie słownictwa pokazujemy kartę obrazkową związaną ze sportem. Dziecko nazywa wybraną przez rodzica dyscyplinę sportową. Jeśli prawidłowo odgadnie kładzie w nagrodę kartę na ziemi na podłodze, a na niej kubek plastikowy, czyli karta-kubek-karta-kubek itd. Gdy wszystkie dyscypliny zostaną odgadnięte, liczymy wszystkie poziomy wieży i zdmuchujemy.

6. Na koniec zaśpiewajmy  piosenkę.

Pozdrawiam!
Aneta Lis

Skip to content