• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Bezpłatny webinar dla Rodziców

Drodzy Rodzice!

Czas, w którym się znaleźliśmy jest trudny i zaskakujący. Nie sposób zaplanować, nadchodzących dni, sprostać wszystkim wymaganiom, opanować emocje. Ta nowa sytuacja generuje całą lawinę kłopotów, z którymi my rodzice musimy się zmierzyć. Wszyscy mówią, że teraz mamy więcej czasu dla swoich najbliższych, a w rzeczywistości tego czasu nie ma, bo wypełniły go nowe wyzwania. Trudno jest być rodzicem i mierzyć się ze swoją pracą, edukacją online dziecka, zmiennymi humorami

Zapraszamy wszystkich na BEZPŁATNY LIVE WEBINAR z Renatą Gut 21 maja o godzinie 21.00. Renata Gut jest niezwykłą osobą, która z dużą odpowiedzialnością, szacunkiem i troską przekazuje współczesną wiedzę, jak być ŚWIADOMYM CZŁOWIEKIEM i RODZICEM. Trener edukacji i biznesu, przedsiębiorca.

Dowiecie się:
?Jak współczesna wiedza pomaga Rodzicom wspierać dzieci w rozwoju?
?Dlaczego i jak świadomy Rodzic zarządza lepiej relacjami z dziećmi?
?Kim jest Rodzic godny zaufania, na którego można zawsze liczyć?
?Jak komunikować, aby dzieci chciały za nami podążać?

Zapisać możecie się tutaj, nie tylko dla Rodziców dzieci z naszej szkoły:

https://leaderschool207.clickmeeting.pl/poznamy-siebie-zrozumiemy-ciebie-webinar-1/register

Wybierzcie tylko Leader School Ostrów Wlkp., poniżej zaproszenie i zwiastun webinaru:

Pozdrawiamy,

Zespół Leader School Ostrów Wlkp.

Skip to content