• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Zaproszenie na spektakl online z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki!

W tym roku wiele rzeczy wygląda inaczej niż zwykle. Niestety całkiem inny będzie też Dzień Dziecka, nie oznacza to, że nie będziemy świętować. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową propozycję – spektakl „Ja, Maluch i morze” w reż. Marka Zakosteleckyego. Przedstawienie możecie obejrzeć w swoich domach przez najbliższe trzy dni. Jeśli tęsknicie za latem, podróżami i wakacyjnymi przygodami to propozycja zdecydowanie dla Was!

Spektakl będzie dostępny dla widzów bezpłatnie na stronie internetowej Teatru Baj aż trzykrotnie:

  • 30 maja w godzinach 10:00-12:00,
  • 31 maja w godzinach 10:00-12:00,
  • 1 czerwca w godzinach 10:00-12:00.

Wystarczy kliknąć w poniższy link. Serdecznie zapraszamy!

Spektakl „Ja, Maluch i morze” w reż. Marka Zakosteleckyego online

Skip to content