• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Terapia ręki

Dzień dobry!
Dzisiaj przesyłamy Państwu propozycję związaną z terapią ręki. Czas spędzony w domu z dzieckiem (nie tylko w czasie epidemii) wcale nie musi oznaczać czasu straconego. Nasze domy to idealne miejsce gdzie wspólnie z dzieckiem możemy prowadzić „domową terapię ręki” i odkrywać terapeutyczną duszę przedmiotów i czynności dnia codziennego.

Poniżej przedstawiamy link, a w nim ciekawy artykuł, w którym można znaleźć propozycje ćwiczeń, które można modyfikować w zależności od potrzeb i zainteresowań dziecka:

https://www.nowanadzieja.com.pl/strefa-wiedzy/artykuly/940-autyzm-w-czasach-epidemii-paulina-zybala-psycholog-terapeuta-reki-terapia-reki.html

Skip to content