• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

DYŻUR WAKACYJNY

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że ze względu na sytuację pandemiczną panującą w kraju i decyzję organu prowadzącego, od 01.07.2020r. rozpoczynamy dyżur wakacyjny z zachowaniem wszelkich zasad zawartych w  „Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek”.

W kwietniu za pośrednictwem poczty mailowej dokonali Państwo zapisu na dyżur letni, który odbędzie się w miesiącu lipcu. W związku z nadal panującą sytuacją oraz obowiązującą procedurą, bardzo prosimy o zastanowienie się i podjęcie przemyślanej decyzji w kwestii zapisu Państwa dziecka na lipiec.

Jednocześnie informujemy, że warunkiem przyjęcia dziecka w aktualnej sytuacji  na dyżur jest dostarczenie wypełnionych dokumentów (załącznik nr 2 i nr 3 procedury)
do 19.06. (piątek) do godz. 10.00.,
mailowo lub wrzucenie do skrzynki przedszkola.

W przypadku braku miejsc dla dzieci, których rodzice oboje pracują i dostarczą wymagane dokumenty, informujemy, że będą one weryfikowane i w pierwszej kolejności przyjęte zostaną dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych, mundurowych, handlu i służbach wspomagających zwalczanie i przeciwdziałanie COVID-19. 

Rodzice dzieci, które zostały zapisane do innych przedszkoli proszeni są o kontakt mailowy z wybraną placówką.

Załącznik-nr-2

Załącznik-nr-3

Skip to content