• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

UWAGA RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA! – WAŻNE!!!

Szanowni Państwo!

W związku z panującą w naszym kraju pandemią i związanymi z nią obostrzeniami, rozpoczynamy 1 września nowy rok szkolny w reżimie sanitarnym. Aktualna procedura dotycząca zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim wkrótce zostanie umieszczona na stronie internetowej przedszkola. Uprzejmie prosimy i zobowiązujemy Państwa do zapoznania się z procedurą i załącznikami. Decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola w okresie pandemii i związanymi z nią warunkami pozostawiamy Państwu. Prosimy tylko tych Rodziców, którzy nie zdecydują się przysłać dziecka od 1 września do przedszkola o podanie nam jak najszybciej takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.

Rodziców zdecydowanych na przyprowadzenie dziecka, zapraszamy na organizacyjne zebrania grupowe z nauczycielkami.

Zebranie odbędzie się 28 sierpnia 2020 r. o godz.16.00 

Zebranie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, dlatego  prosimy o obecność jednego rodzica (bez dziecka), zaopatrzenie się w rękawiczki i maseczki, oraz zachowanie dystansu społecznego. W miarę możliwości prosimy o wydrukowanie i wypełnienie załączników do procedury: oświadczeń i kart informacyjnych – zamieszczonych poniżej (możliwość wypełnienia ww. dokumentów będzie również na zebraniu).

Na zebraniu zostaną  Państwu przekazane  informacje dotyczące wyprawki 3-latka oraz funkcjonowania grupy.

KARTA INFORMACYJNA.

Załącznik nr 2

Skip to content