• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

UWAGA RODZICE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA! – WAŻNE!!!

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z panującą w naszym kraju pandemią i związanymi z nią obostrzeniami, rozpoczynamy 1 września nowy rok szkolny w reżimie sanitarnym. Aktualna procedura dotycząca zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim zostanie wkrótce umieszczona na stronie internetowej przedszkola. Uprzejmie prosimy i zobowiązujemy Państwa do zapoznania się z procedurą i załącznikami. Decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola w okresie pandemii i związanymi z nią warunkami pozostawiamy Państwu. Prosimy tylko tych Rodziców, którzy nie zdecydują się przysłać dziecka od 1 września do przedszkola o podanie nam jak najszybciej takiej informacji drogą mailową lub telefonicznie.

Rodziców zdecydowanych na przysłanie dziecka informujemy, że w związku z reżimem sanitarnym prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci do przedszkola bezwzględnie do godz. 8.30.

Wszystkich Państwa prosimy o dostarczenie pierwszego dnia wypełnionego i podpisanego oświadczenia (załącznik nr 2 do aktualnej procedury) oraz karty informacyjnej – zamieszczonej poniżej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa, dzieci oraz pracowników przedszkola najważniejsze informacje dotyczące zebrań organizacyjnych zostaną Państwu przekazane przez nauczycieli grup. Zebrania planujemy w późniejszym terminie, będzie to uzależnione od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Grupa III – nauczyciele: mgr Katarzyna Kujawa, mgr Joanna Kielek,

Grupa IV – nauczyciele: mgr Patrycja Ogrodowczyk, mgr Joanna Binek,

Grupa V – nauczyciele: mgr Donata Karaś, mgr Małgorzata Mazur,

Grupa VI – nauczyciele: mgr Lucyna Kraska, mgr Katarzyna Królik,

Grupa VII– nauczyciele: mgr Izabela Starkiewicz, mgr Monika Jurasik,

Grupa VIII– nauczyciele: mgr Urszula Frąszczak, Aneta Lis

 

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad. Liczymy na Państwa współpracę  i wyrozumiałość  Będziemy się starać w miarę możliwości aby dzieci czuły się dobrze w przedszkolu i były bezpieczne.

KARTA INFORMACYJNA.

Załącznik nr 2

Skip to content