• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Święto Niepodległości

We wtorek 10 listopada przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości. Już od samego rana czuć było doniosłą atmosferę, ponieważ każdy był odświętnie ubrany. Dzień ten zaczął się od wysłuchania wiersza z krótką historią naszej ojczyzny i oglądania prezentacji multimedialnej, dzięki której dzieci poznały symbole narodowe: flaga, godło oraz hymn, który o godz. 11:11 wybrzmiał w każdej grupie.
Oprócz tego były zagadki związane z Polską, zabawy ruchowe takie jak „Orły do gniazda” czy „Znamy symbole narodowe” oraz karty pracy. Dzieci ze starszych grup grały w domino z obrazkami symboli naszego państwa oraz wykonały piękne kotyliony, a dzieci z młodszych grup wykleiły biało-czerwone flagi.
To był bardzo uroczysty dzień!

Skip to content