• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Darmowe konsultacje logopedyczne

Z dniem 21 stycznia br. rozpoczyna się realizacja wniosku „Mówię ładnie i poprawnie – darmowe konsultacje logopedyczne z mgr Agatą Jarczyńską dla dzieci od urodzenia do 10 roku życia”. Sygnałem dla rodziców wskazującym na potrzebę konsultacji z logopedą może być skrócone wędzidełko u niemowląt, ciągle otwarta buzia, kłopot ze ssaniem i rozszerzaniem diety, natomiast u starszych dzieci – niewyraźne mówienie, niewymawianie niektórych głosek lub mówienie niewiele jak na swój wiek. Podkreślić należy, że czas rozpoczęcia ewentualnej terapii logopedycznej ma ogromne znaczenie.

Porady będą udzielane w Ostrowskim Centrum Aktywności Lokalnej, po wcześniejszym zapisie drogą telefoniczną.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00 pod numerem telefonu 660 510 242.

Skip to content