• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Akademia Piłkarska Reissa

Dbamy o naszą aktywność! Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na 3 tygodnie (6 treningów) zapoznawczych, niezobowiązujących treningów dla dzieci w wieku 3-4 oraz 5-6 lat. Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 23.02.2021, o godzinie 16:30 w Zespół Szkół Technicznych ul. Poznańska 43 Ostrów Wielkopolski .

Wystarczy, że każdy chętny przedszkolak zabierze ze sobą zwykły strój sportowy (koszulka, spodenki, buty do biegania). Udział może wziąć każdy chętny, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy z naszego przedszkola, to nic nie kosztuje i służy wspólnej zabawie i integracji naszych grup przedszkolnych. Zajęcia mają formę ogólnorozwojową, poprawiają aktywność fizyczną dzieci, dlatego zapraszamy do udziału w sportowej przygodzie.

Potwierdź udział i zarezerwuj miejsce na treningu: 515179336

Skip to content