• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Działań Edukacyjnych ” Przedszkolne Wyzwania Bazgrołków – w świecie bazgrołkowych emocji”

Od początku lutego w naszej grupie rozpoczęliśmy realizację programu  ” Przedszkolne Wyzwania Bazgrołków – w świecie bazgrołkowych emocji”. Program składał się z 10 zajęć dydaktycznych które kończyły się uzyskaniem certyfikatu.

Bazgrołki czyli główni bohaterowie projektu zaprosiły  dzieci do wspólnej zabawy i rozwiązywania zadań podczas zaplanowanych spotkań. Głównym zamiarem realizacji projektu było rozwijanie inteligencji emocjonalnej oraz rozpoznawanie i nazywanie przezywanych stanów emocjonalnych przez dzieci.  Na koniec realizacji programu nasze przedszkolaki otrzymały medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Skip to content