Międzyprzedszkolny konkurs wokalny ” Piosenka z mojego przedszkola””

25 marca 2021 odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu wokalnego              „ Piosenka z mojego przedszkola”, którego organizatorem było nasze przedszkole. Konkurs przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do ostrowskich przedszkoli.  W związku z sytuacją epidemiologiczną formuła konkursu uległa zmianie . Warunkiem udziału w konkursie było przygotowanie piosenki, zaśpiewanie jej oraz przesłanie  nagrania do naszego przedszkola.

Do udziału w konkursie  przystąpiło 16 przedszkoli: Przedszkole nr 14,11,16,13,15,10,2,9,8,17,3,1,7,12, Nasz Domek oraz  Sowy i  Sówki.

Jury wybrało 3 wyróżnienia:

1. Przedszkole nr 16: Alicja Handke lat. 5 w piosence „ Odkrywam siebie”
  2. Przedszkole nr 2 : Hanna Balcer lat .4, Michał Mielcarek lat.4 w piosence „ Nieznajomy”
  3. Przedszkole nr 1 : Maja Puchalska lat.5 w piosence „ Maszeruje wiosna”

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a dyplomy i upominki zostaną dostarczone do przedszkoli przez organizatorów konkursu.