Ogłoszenie – ważne!

SZANOWNI PAŃSTWO!

Informujemy, że od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r.  przedszkole będzie zamknięte.

Do placówki będą mogły przyjść wyłącznie dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci rodziców wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W związku z tym na czas od 29 marca do 9 kwietnia 2021 r. będziemy przyjmować zgłoszenia na podstawie oświadczenia, które zamieszczamy poniżej.

Prosimy o wypełnienie stosownego oświadczenia (zamieszczonego poniżej)  i przesłanie go drogą mailową,

a pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu doniesienie oryginału  lub wrzucenie do skrzynki na listy.

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci prosimy o bezwzględne stosowanie się do obowiązujacych w przedszkolu  procedur.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Oświadczenie dla rodziców