VII Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków ” Sprintem do maratonu”

Zbieramy metry, kilometry do licznika…

9 czerwca 2021 odbył  się w naszym przedszkolu VII OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW „SPRINTEM DO MARATONU”

Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu; popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz wyrabianie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w życiu dorosłym. Zachęcanie dzieci do regularnej aktywności fizycznej już od najmłodszych lat jest inwestycją w ich zdrowie oraz rozwój nie tylko ruchowy, ale także intelektualny i emocjonalny.

Drodzy przedszkolacy dziękujemy za włączanie się do naszej akcji  i do zwiększenia naszego licznika.

Dziękujemy za wsparcie i włączenie się do projektu Pani Marcie Naskręt –trener personalny Trifecta Gym oraz Pani Emilii Twardowskiej – mistrzyni Polski w skoku wzwyż ( KS STAL LA Ostrów Wlkp.)

Oto zdjęcia jak w  wolnym czasie  dzieciaki – przedszkolaki z dziesiątki aktywnie i zdrowo spędzają dzień