• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Pierwsze Dni Maluszków

 

Pierwsze dni w przedszkolu naszych najmłodszych wychowanków były czasem szczególnym zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Jednak z każdym dniem niepokój i łzy coraz częściej zastępuje radość, wspólna zabawa i ciekawość poznawania świata. Dzieci uczą się współdziałać w grupie, poznają samych siebie, a także coraz lepiej odnajdują się na terenie przedszkola.

Pierwsze dni w przedszkolu były dla maluszków pełne wrażeń – pierwsze leżakowanie, wyjścia na spacer, zabawy na placu przedszkolnym, zajęcia z j. angielskiego, poznanie nowych piosenek i wierszyków, gry i zabawy ruchowe, to tylko niektóre z zadań, z którymi zmierzyły się nasze dzielne przedszkolaki. A to dopiero początek wielkiej przygody, która czeka na nich w murach przedszkola.

Skip to content