• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Policjantka w naszym przedszkolu

wszystkie dzieci w naszym przedszkolu spotkały się z bardzo ważną osobą – POLICJANTKĄ.

Dziś najważniejszym wydarzeniem dla wszystkich przedszkolaków była wizyta policjantki. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta. Pani policjantka rozmawiała z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, przypomniałai jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Największym zainteresowaniem wśród maluchów cieszyły się  opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprzętu i wozu policyjnego. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać, i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Skip to content