• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

„Jak być super bezpiecznym?”

Tydzień minął nam pod hasłem: „Jak być super bezpiecznym?” W tym tygodniu dowiedzieliśmy się jak wyglądają niektóre znaki drogowe. ?⛔? Nauczyliśmy się numerów alarmowych????. Wiemy jak bezpiecznie poruszać się po jezdni, chodniku, przejściu dla pieszych.?️ Dowiedzieliśmy się, kto pilnuje porządku na drogach. Wiemy jak zachować się, kiedy zaczepia nas nieznajomy. ? Zwieńczeniem tego tygodnia była wizyta Pani Policjantki, która przypomniała nam, jak powinniśmy bezpiecznie poruszać się na drodze, chodniku, ścieżce rowerowej. Co zrobić kiedy zaczepi nas nieznajomy. Dzięki uprzejmości Pani Policjantki, mieliśmy okazję posłuchać sygnału syreny, a także zobaczyć jak wygląda sprzęt policyjny i jego samochód. ?

Skip to content