• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Europejskie Dni Sportu dla Wszystkich

Już po raz trzynasty w Ostrowie Wielkopolskim organizowany jest „Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich”. W dniach od 21-27 września na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego w placówkach oświatowych organizowane są imprezy sportowe, rekreacyjne oraz różne aktywności ruchowe. Mają one na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie zdrowego ducha rywalizacji między uczestnikami. Nasze przedszkole w tych dniach odwiedziły aż trzy kluby sportowe, które przeprowadziły zajęcia z naszymi dziećmi:

„Akademia Krecika”

„KPR Ostrovia”

„Fabryka Biegania”

Były zabawy z piłką nożną, piłką ręczną oraz zawody biegowe z przeszkodami.

Dziękujemy z całego serca naszym Gościom za wspólną zabawę i niezapomniane wrażenia!!! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Skip to content