• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Wycieczka na warsztaty świąteczne do „Zielnego dworku”

Dziś wybraliśmy się na długo wyczekiwaną wycieczkę do miejscowości Czempisz.
W mieszczącej się tam restauracji „Zielony dworek” odbyły się warsztaty świąteczne, których wraz byliśmy uczestnikami. Przez kilka godzin pobytu nie było czasu na nudę, mieliśmy wiele wspaniałych zajęć – uczyliśmy się lepić pierogi, ozdabialiśmy drewniane choineczki, karmiliśmy zwierzęta, podziwialiśmy piękne konie, jechaliśmy wozem, a to wszystko przeplatane było przezabawnymi tańcami i konkursami z pomocnikami
Św. Mikołaja.

Wróciliśmy z wycieczki w wyśmienitych humorach i z pewnością odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz!

 

Skip to content