• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Konkurs plastyczny dla rodziców i dzieci ” Eko -choinka”

Świąteczny nastrój zapanował już w Przedszkolu nr 10 Kubusia Puchatka w Ostrowie Wlkp. Wszystko to za sprawą organizacji kolejnej edycji świątecznego konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców pt: EKO – CHOINKA. Konkurs ,którego rozstrzygnięcie nastąpiło 9 grudnia miał formę prac przestrzennych z wykorzystaniem różnego rodzaju surowców tj.: materiałów naturalnych  , biodegradowalnych  oraz wtórnym wykorzystaniu tektury , tkanin , tworzyw sztucznych , aluminium, szkła. Nagrodzono wszystkich 60 uczestników konkursu świątecznymi upominkami i dyplomami oraz przyznano dodatkowo 8 wyróżnień. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za udział i gratulujemy  . Wyróżnienia otrzymały:  Amelka K gr. III, Oskar B. gr. VII, Julia K. gr. IV, Amelia S. gr.IV, Józef S. gr.II, Zofia N. gr.I, Mikołaj D. gr.I, Julia G. gr.II.

Skip to content