• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Prośba o głosowanie „Świeć się z Energą”

Ostrów Wielkopolski bierze udział w konkursie pn. „Świeć się z Energą”. Z jednej strony to przedsięwzięcie, w którym internauci doceniają świąteczne iluminacje poszczególnych miast, z drugiej to ogromna akcja charytatywna, dzięki której energooszczędny sprzęt AGD trafia do najuboższych. Nasze miasto w poprzednich latach dwukrotnie zwyciężyło w wojewódzkich etapach tego konkursu, co przełożyło się każdorazowo na pralki, lodówki, zmywarki i inne sprzęty dla potrzebujących ostrowian. Zachęcamy Państwa do głosowania:

https://gloswielkopolski.pl/p/kandydaci/swiec-sie-z-energa%2C1011133/?fbclid=IwAR3dLE4_lxgyNGR8y-DzyCCAu8QD9DiWjHhskM03n_id0WeJ7R6Jvl-kMNI  

Pierwszy etap głosowania trwa do 11 stycznia. Obecnie nasze miasto plasuje się na drugim miejscu w Wielkopolsce, dlatego bardzo potrzebujemy Waszych głosów !

Skip to content