• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy szczególny dzień- Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Wszystkie dzieci przyszły ubrane do przedszkola w kolorach Kubusia-czerwonym i żółtym. Świętowanie Dnia Kubusia Puchatka połączone zostało z uroczystym nadaniem nazw grupom przedszkolnym przez panią Dyrektor:

Grupa I- Pszczółki

Grupa II- Króliczki

Grupa III- Puchatki

Grupa IV- Hefalumpy

Grupa V- Tygryski

Grupa VI- Kangurki

Grupa VII- Kłapouszki

Grupa VIII-Sówki

W tym dniu przedszkolaków czekał moc atrakcji:  przygody Kubusia Puchatka, zabawy z chusta animacyjną, spacer po stumilowym lesie, misiowe tańce połamańce, memory kubusiowe, małe co nieco a na sam koniec dnia wręczenie orderów i dyplomów Przyjaciół Kubusia Puchatka.

 

Skip to content