• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Dinozaura

 

Dzień Dinozaura w grupie Kłapouszków. Dnia 25 lutego w piątek obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Dinozaura. Dzieci oglądając prezentację multimedialną poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Następnie przedszkolaki wykonywały zadania z różnych dziedzin, rozwiązywały zagadki, oraz malowały kolorowanki przedstawiające dinozaury. Poznały dziwne nazwy tych stworów i próbowały je powtórzyć – co wcale nie było proste. W sali zorganizowaliśmy makietę „Dinozaury”, która sprawiła wiele radości dzieciom. Przedszkolaki pełne wrażeń kroczyły śladami prehistorycznych gadów uczestnicząc w zabawach ruchowych. Wspaniałą przygodę zakończyły wspólne zabawy muzyczne oraz zabawy w małych odkrywców z użyciem piasku kinetycznego . Na koniec dnia dzieci otrzymały medal i dyplom za aktywne uczestnictwo w dinozaurowych zabawach

 

 

Skip to content