• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Zbiórka dla Ukrainy

W najbliższych dniach do Ostrowa Wielkopolskiego przyjadą pierwsze rodziny uciekające z Ukrainy. Ostrów Wielkopolski organizuje dla nich jednodniową zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy – na liście znalazła się odzież, żywność z długim terminem ważności, środki czystości, ale i pościele, kołdry i materace, a także zabawki i kolorowanki dla dzieci. Prosimy również o słodycze dla najmłodszych.

Wiemy, że ostrowianie mają ogromne serca ?? Zbiórka potrwa jeden dzień i odbędzie się w sobotę, 26 lutego, w godzinach od 10 do 18. Rzeczy, którymi chcecie podzielić się z potrzebującymi należy dostarczyć do budynku przy ulicy Królowej Jadwigi 3 (dawnej SP 4) – wejście od stronu placu szkolnego. Prosimy, by były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie.

Ukraińscy przyjaciele – Ostrów Wielkopolski jest z Wami!

Skip to content