• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Rozstrzygnięcie IX Miedzyprzedszkolnego Konkursu ,,Piosenka z mojego Przedszkola”

16 marca w Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się rozstrzygnięcie IX Miedzyprzedszkolnego Konkursu ,,Piosenka z mojego Przedszkola”. W konkursie wzięło udział 14 ostrowskich przedszkoli. W składzie jury zasiadły: p. Aneta Kaźmierczak – dyrektor Przedszkola nr 7 Bratek w Ostrowie Wielkopolskim, p. Izabela Michalska – nauczyciel rytmiki i akompaniamentu Szkoły Muzycznej, p. Joanna Kielek – wicedyrektor Przedszkola nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim oraz p. Natalia Jura- dyrektor Przedszkola nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim.

W konkursie wyróżniono: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 9, Przedszkole nr 14 i Przedszkole nr 17.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Prosimy wszystkie przedszkola biorące udział w konkursie o odbiór upominków i dyplomów 18 lub 21 .03.2022r. w godz.8-15.

Skip to content