• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Pożegnanie 6 latków w grupie VII

W dniu 09 czerwca 2022 r. w grupie 7 odbyła się  uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.  W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli zaproszeni goście oraz rodzice. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce. Otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Na koniec wystąpiła pani dyrektor, która dziękowała przedszkolakom za te chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji, były także podziękowania dla rodziców, którzy w szczególny sposób byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i służyli swoją bezinteresowną pomocą.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Skip to content