• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2022 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zaczęliśmy świętowanie od pogadanek o tym dlaczego ten dzień jest tak ważny oraz od zabawy w magiczne pudełko, w której dzieci zamieniały się w różne przedmioty i postacie. Następnie dzieci tańczyły z balonami w parach oraz bawiły się w latającego balona, gdzie na pauzę w muzyce osoba trzymająca balon musiała wykonać wylosowane zadanie. W tym dniu nie mogło zabraknąć zabaw z chustą animacyjną tj. pająki, sztorm czy kogo nie ma?, Mieliśmy także wyścigi w chodzeniu na czworakach, czy na „trzech nogach” gdzie każda para miała zawiązane po jednej nodze a ich zadaniem było jak najszybciej przejść wyznaczony odcinek w sali. Innym z zadań dzieci było przypięcie osiołkowi ogona z zamkniętymi oczami z pomocą kierowania ich głosem przez kolegów. W każdej grupie został przeprowadzony quiz na temat przedszkola oraz zostały wręczone pamiątkowe medale.

 

 

Skip to content