• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dzień bez zabawek

W tym dniu nasze przedszkolne zabawki wyjechały na urlop, a ich brak sprowokował Kangurki do innego zorganizowania sobie wolnego czasu. Dzieci przekonały się jak świetną zabawą jest sama chęć tworzenia. Zainspirowane zgromadzonymi w sali nieużytkami – kartonami, pudełkami, nakrętkami, foliami… zaczęły tworzyć własne zabawki. Powstały domki, bazy, odrzutowe plecaki i wiele innych wspaniałych wytworów. Poprzez takie zajęcia dzieci odkrywają swoje twórcze możliwości, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, zdobywają sprawność manualną, uczą się samodzielności, współdziałania w grupie. Przedszkolaki przekonały się, że do dobrej zabawy nie potrzeba wiele.

 

 

Skip to content