• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Światowy Dzień Poczty

 

Wizyta Naczelnika Poczty . Dnia 14.10. dzieci z grupy Kłapouszków miały okazję pogłębić swoją wiedzę na temat zawodu listonosza. Tego dnia do naszej grupy został zaproszony gość specjalny – Pan Tomek – dziadek Marysi , który jest pracownikiem poczty .Opowiedział nam na czym polega praca w urzędzie pocztowym . Atrakcją była możliwość zajrzenia do torby listonosza i sprawdzenia jej ciężaru oraz przymierzenie jego czapki. Następnie dzieci otrzymały koperty, na których samodzielnie przykleiły znaczki i przybiły pieczęć ?. Pan Tomek za aktywny udział w zajęciach nagrodził dzieci kolorowankami , odblaskami i słodyczami . Serdecznie dziękujemy ?

Skip to content