• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Wycieczka

16 października obchodziliśmy „Dzień chleba”. Z tej właśnie okazji grupa Sówki wraz z grupa Króliczki wyjechały na imprezę plenerowa w Folwarku Jurand – 15km od Ostrowa Wielkopolskiego -Dolina Baryczy. Na początku formowanie i posypywanie ulubionymi dodatkami mini chlebów. Oczekując na wyrośnięcie pieczywa, spacer po okolicznym lesie oraz wiele atrakcji( poszukiwanie grzybów, odpowiedz na pytanie czemu niektóre szyszki są magiczne itd). Po powrocie przygotowywanie własnej kompozycji pizzerinek, a także w prezencie od firmy ognisko na którym piekliśmy kiełbaski. Na koniec konsumpcja hot dogów leśnych i mini pizzy popijając herbatką na świeżym powietrzu. Powrót do przedszkola ze świeżymi  wypiekami oraz  niezapomniane wrażenia – to podsumowanie naszej wyprawy.

Skip to content