• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Warsztaty Pieczenia Chleba w Jurand -Przygodziczki

17 października obchodziliśmy „Dzień chleba”. Z tej okazji Króliczki wyjechały na imprezę plenerową do Folwarku Jurand – Przygodziczki. Na początku odbyło się formowanie i posypywanie ulubionymi dodatkami mini chlebków. Oczekując na wyrośnięcie pieczywa, spacerowaliśmy po okolicznym lesie, gdzie właścicielka Folwarku opowiedziała nam dużo ciekawostek o lesie. Po powrocie przygotowaliśmy  własne pizzerinki , a także w prezencie od firmy  odbyło się ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski. Na koniec na świeżym powietrzu zjedliśmy upieczone kiełbaski  i mini pizze, popijając herbatką na świeżym powietrzu. Powróciliśmy do przedszkola ze świeżymi  wypiekami oraz  niezapomnianymi wrażeniami.

Skip to content