• Telefon : 62 591 99 15
  • Godziny otwarcia : 6:00 - 17:00
  • Adres : A. Frycza-Modrzewskiego 4, Ostrów Wielkopolski

Dyniowe fantazje

W Przedszkolu nr 10 Kubuś Puchatek w Ostrowie Wielkopolskim od dnia 12 października do dnia 27 października odbywał się konkurs „Dyniowe fantazje”. Dzieci wraz z rodzicami miały wykonać „stworka-potworka” z dyni. Dynia mogła być ozdobiona w dowolny sposób. Dzieci dostarczały swoje prace konkursowe do „dyniowego kącika”. Codziennie przybywało coraz więcej dyń, dzięki czemu wystawa dziecięcych wytworów się powiększała. Dnia 27 października konkursowe dynie utworzyły przepiękną wystawę dekorującą przedszkolne schody. Ku zaskoczeniu Pani Dyrektor i nauczycieli konkurs cieszył się wielkim powodzeniem, wzięło w nim udział 106 dzieci uczęszczających do przedszkola. Każde dziecko otrzymało dyplom, wafelek oraz książkowy upominek. Jury wyłoniło także z każdej grupy po jednym wyróżnieniu: z grupy Tygrysków – Antoni B., z grupy Pszczółek Zosia N., z grupy Kłapouszków Blanka P., z grupy Hefalumpów – Lena T., z grupy Króliczków – Zuzanna N., z grupy Kangurków – Nadia B., z grupy Sówek – Bartek S., oraz z grupy Puchatków – Wiktoria K. Konkurs spodobał się zarówno dzieciom jak i rodzicom, dlatego na stałe wpisze się w tradycję Przedszkola nr 10 Kubuś Puchatek.

Pani Dyrektor oraz organizatorzy dziękują uczestnikom za zaangażowanie i gratulują kreatywności oraz wyobraźni twórczej.

 

Skip to content